Opis artikla

Vivi Rich nove, nenošene štikle - ali sa greškom. Broj 39. Kupljene prije tri godine za prigodu koja je otkazana i od tad stoje s nadom da će bit prilike za nošenje, ali očito neće. :)

Pošto su bile u vreći sa ostalim štiklama oštetila se peta (slikano - oguljeno, vjerojatno od druge štikle i fali par cirikonića). Ove greške nisu jako primjetne, ovo oguljeno se može i zalijepiti jer je zapravo otrgnut mali dio materijala koji sada “visi”, nemam s čime to popraviti, treba lijepilo za cipele. Cijena prilagođena / niska zbog ovih oštećenja.

Mogućnost zamjene:  NE
Materijal:  _Ostalo
Autentičnost:  Original
Sezona:  Proljeće-Ljeto
Brand:  _Ostalo
Boja:  Crna
Dostava:  Dostava unutar 4-7 radnih dana
Objavljeno: 2 mjeseci prije

Vivi Rich štikle

By: AlexBow 0 23
15
( + Cijena dostave 2.64 )
Oštećeno
39
Varaždin, Hrvatska

AlexBow

Posljednja aktivnost: 6 dana prije

Ostali artikli od AlexBow

Upotrebljavamo vlastite kolačiće i kolačiće trećih strana kako bismo poboljšali vaš doživljaj i naše usluge. Nastavkom pregledavanja stranice smatramo da prihvaćate njihovu uporabu.